Polak w pełnym cyklu...

Polak w pełnym cyklu motocyklowych mistrzostw Hiszpanii w motocrossie

17-letni Krzysztof Biesiekirski wystartuje w sezonie 2017 w prestiżowych, motocyklowych mistrzostwach Hiszpanii w motocrossie klasy MX125 oraz ponownie w mistrzostwach Walencji.
Alex Karkosik ponownie...

Alex Karkosik ponownie wygrywa w Formule Gulf w Dubaju

Wygrywając sobotni wyścig na torze Dubai Autodrome, Alex Karkosik powiększył swoją przewagę w klasyfikacji generalnej bliskowschodniej Formuły Gulf.
Lexus RC F GT3 rozpoczyna...

Lexus RC F GT3 rozpoczyna sezon wyścigowy

Lexus RC F GT3, nowa wyścigowa wersja sportowego coupé Lexus RC, debiutuje w wyścigach na torze Daytona. Na bieżący rok zaplanowano też starty wyczynowych Lexusów w innych imprezach.
Patryk Kosiniak w...

Patryk Kosiniak w motocyklowych mistrzostwach Niemiec IDM Superbike

Patryk Kosiniak wystartuje w sezonach 2017 i 2018 w pełnym cyklu prestiżowych, motocyklowych mistrzostw Niemiec klasy IDM Superbike w barwach fabrycznego zespołu Wilbers BMW Racing Team.

Lexus wystartuje na Super Bowl

Podczas największego wydarzenia sportowego roku w USA, finałowego meczu o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi NFL zwanego Super Bowl (5 lutego) Lexus pokaże nowy spot w artystyczny sposób prezentujący sportowego Lexusa LC.
Alex Karkosik liczy na...

Alex Karkosik liczy na kolejne zwycięstwa w Dubaju

Alex Karkosik wystartuje w najbliższy weekend w Dubaju w wyścigach piątej i szóstej rundy bliskowschodniej Formuły Gulf. Lider klasyfikacji generalnej celuje w kolejne wygrane.

TOYOTA GAZOO Racing WRC gotowa do startu w Rajdzie Monte Carlo

TOYOTA GAZOO Racing zrealizowała program testów przed długo oczekiwanym powrotem do Rajdowych Mistrzostw Świata.
Alex Karkosik zagrał razem...

Alex Karkosik zagrał razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Przejazdy rajdowym Subaru Imprezą WRX z młodym kierowcą wyścigowym Aleksem Karkosikiem były jedną z głównych atrakcji niedzielnego, 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Toruniu.
Karol Basz dla WOŚP!

Karol Basz dla WOŚP!

Jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze na kolejny szczytny cel i jak zwykle nie mogło z tej okazji zabraknąć wsparcia ze strony Karola Basza.

Ponad 210-konna Toyota Yaris zadebiutuje w Genewie

Na zbliżających się targach Geneva International Motor Show (9-19 marca 2017) Toyota zaprezentuje nową, sportową wersję Yarisa z mocnym silnikiem benzynowym.
Auto na wybiegu -...

Auto na wybiegu - wyjątkowa premiera w Motowizji!

Auto na wybiegu - nowy program na antenie Motowizji. Moda, elegancja styl, savoir-vivre, ale zawsze w kontekście motoryzacji.
Igor Waliłko na jednym...

Igor Waliłko na jednym torze z Robertem Kubicą w 24H Dubai Endurance Race!

Już w najbliższy piątek 13. stycznia po raz pierwszy w swojej karierze Igor Waliłko weźmie udział w 24-godzinnym wyścigu w Dubaju.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | www.betplatform.com