Polak blisko zwycięstwa w...

Polak blisko zwycięstwa w Hiszpanii

16-letni Piotr Biesiekirski dwukrotnie finiszował na drugiej pozycji w mocno obsadzonej stawce w wyścigach pierwszej rundy motocyklowych mistrzostw Hiszpanii Supermoto Road w Albaidzie.
Basz i Postiglione odnoszą...

Basz i Postiglione odnoszą pierwsze zwycięstwo w sezonie!

Karol Basz i Vito Postiglione w niedziele nie stracili ani odrobiny ze swojego tempa, które prezentowali przez cały weekend Lamborghini Super Trofeo Europe na torze Monza.
„Moją drogę życia...

„Moją drogę życia wyznaczyły motocykle…” - wywiad z Danielem Bukowskim

Przed startem w 24-godzinnym wyścigu motocyklowym na Le Mans, Daniel Bukowski zdradza w rozmowie z Dunlop, jak wyglądała jego droga od młodzieńczej fascynacji motocyklami do startów w kultowych wyścigach motocyklowych świata.
Mocna ekipa Dunlop z...

Mocna ekipa Dunlop z polskimi zawodnikami powalczy o zwycięstwo w Moto na Le Mans

Już w najbliższy weekend - 21 i 22 kwietnia fanów sportów motorowych czekają nie lada emocje. Na torze Le Mans Bugatti odbędzie się druga runda Długodystansowych Mistrzostw Świata FIM 2017/18 FIM (EWC).
Sebastian Luty wygrywa...

Sebastian Luty wygrywa pierwszą rundę Avalon Extreme Race Day Cup

Inauguracja nowego cyklu motoryzacyjnego, Avalon Extreme Race Day Cup przyciągnęła 71 kierowców z całej Polski.
Basz przechodzi do...

Basz przechodzi do Lamborghini Super Trofeo

Seria producenta z Sant'Agata Bolognese jest najszybszym pucharem monomarkowym na świecie, w którym zawodnicy ścigają się dokładnie takimi samymi samochodami.
Mateusz Gradecki podbił...

Mateusz Gradecki podbił Maroko!

Mateusz Gradecki - jedyny Polak, występujący regularnie w tegorocznej edycji profesjonalnej ligi golfa Pro Golf Tour - ma za sobą znakomitą serię występów.
Jeszcze więcej polskiego...

Jeszcze więcej polskiego motosportu w Motowizji!

Motowizja poświęci jeszcze więcej czasu antenowego temu, co dzieje się w polskim motosporcie. Od kwietnia będzie pokazywać podsumowania wszystkich rund Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, a także nowy magazyn Motowizja Sport PL.
Piotr Biesiekirski blisko...

Piotr Biesiekirski blisko podium w mistrzostwach Hiszpanii w Albacete

Piotr Biesiekirski ukończył wyścig pierwszej rundy motocyklowych mistrzostw Hiszpanii klasy Open 600 na piątej pozycji, na torze w Albacete poprawiając swoją „życiówkę” aż o półtorej sekundy.
Car Speed Racing gotowy do...

Car Speed Racing gotowy do startu w Wieliczce

Kibice czekają na inaugurację nowego sezonu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i RSM Śląska, ale w polskim kalendarzu jest jedna taka impreza rajdowa, która budzi szczególne emocje i to nie tylko te sportowe.
Polacy imponują podczas...

Polacy imponują podczas testów przed Le Mans 24h

Motocykliści ekipy Wójcik Racing Team imponowali podczas oficjalnych testów przed legendarnym wyścigiem 24-godzinnym w Le Mans.
Światowa czołówka...

Światowa czołówka kierowców samochodów turystycznych na antenie Motowizji

W najbliższy weekend 7 i 8 kwietnia w Marrakeszu, odbędzie się pierwsza runda nowej serii wyścigowej, która zagości na antenie Motowizji: FIA WTCR - World Touring Car Cup.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | www.betplatform.com