Euro Handball 2008: pewne...

Euro Handball 2008: pewne zwycięstwa Norwegii i Hiszpanii

Norweżki i Hiszpanki odniosły zwycięstwa w spotkaniach 2. kolejki grupy B mistrzostw Europy piłkarek ręcznych, które odbywają się w Macedonii. Obrończynie tytułu ograły Ukrainki 33:20.
Euro Handball 2008: Rumunia...

Euro Handball 2008: Rumunia z kompletem punktów w grupie A

Jak zapowiadano przed mistrzostwami Europy piłkarek ręcznych, grupa A stoi na najwyższym poziomie i toczone w niej mecze są bardzo ciekawe. Komplet punktów po 2. kolejce mają Rumunki, które ograły Francuzki 30:25.
Ekstraklasa piłkarzy...

Ekstraklasa piłkarzy ręcznych: "Święta wojna" hitem 13. kolejki

85. "Święta wojna" pomiędzy Vive Kielce, a Wisłą Płock odbędzie się w najbliższą niedzielę. Kibice obu drużyn piłki ręcznej już nie mogą się doczekać kolejnej potyczki dwóch najsilniejszych klubów polskiej Ekstraklasy.
Jensen trenerem Wisły...

Jensen trenerem Wisły Płock!

Duńczyk Flemming Oliver Jensen został dziś trenerem piłkarzy ręcznych Wisły Płock. Popularny „OLIVER” poprowadzi zespół mistrzów Polski od stycznia 2009 roku. Trener podpisał półtoraroczny kontrakt z możliwością jego przedłużenia o kolejny rok.
Euro Handball 2008: awans...

Euro Handball 2008: awans Niemek i zwycięstwo gospodyń

Niemki po bardzo emocjonującym spotkaniu z Serbkami uzyskały awans do kolejnej rundy mistrzostw Europy piłkarek ręcznych. Podopieczne Armanda Emricha ograły zespół z Bałkanów 32:31, choć dwa punkty dla nich były zagrożone do ostatnich sekund.
Euro Handball 2008: awans...

Euro Handball 2008: awans Rosjanek i Szwedek

Piłkarki ręczne Rosji i Szwecji wygrały dwoje drugi mecze w grupie C mistrzostw Europy piłkarek ręcznych i zapewniły sobie awans do kolejnej rundy. Wicemistrzynie olimpijskie z Pekinu miały nieco problemów z Białorusinkami, ale wygrały 29:25.
Zespół...

Zespół wicemistrzyń Polki bliski upadłości!

- Tak źle nie było jeszcze nigdy. Nie można wykluczyć nawet najgorszego scenariusza, czyli rozpadu zespołu - mówi trener piłkarek ręcznych AZS AWFiS Gdańsk.
Knudsen z numerem 22

Knudsen z numerem 22

Henrik Knudsen - nowy rozgrywający Vive Kielce będzie występował w klubie z numerem 22.
Euro Handball 2008:...

Euro Handball 2008: Norweżki tracą punkty!

Do niespodzianki doszło w pierwszych meczach grupy B mistrzostw Europy piłkarek ręcznych. Broniące tytułu z 2006 roku - Norweżki zremisowały na inaugurację z Hiszpankami 21:21.
Euro Handball 2008: grupa...

Euro Handball 2008: grupa "śmierci" rozpoczęła rozgrywki

Rozgrywki w mistrzostwach Europy piłkarek ręcznych rozpoczęła grupa A. która w Macedonii jest nazywana grupą "śmierci". W pierwszym meczu, Węgierki uległy Rumunkom 21:27.
Daniel Waszkiewicz:...

Daniel Waszkiewicz: było lekko, łatwo i przyjemnie

Drugi trener polskiej reprezentacji piłkarzy ręcznych - Daniel Waszkiewicz w zeszłą sobotę miał dwa powody do radości.
Książka o 90 latach...

Książka o 90 latach polskiej piłki ręcznej

"90 lat polskiej piłki ręcznej", to czwarta pozycja książkowa dla kibiców i entuzjastów sportu oraz całego środowiska sportowego w naszym kraju autorstwa Władysława Zieleśkiewicza. Publikację wydano ze środków Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | www.betplatform.com