NBA: znane są pierwsze piątki Meczu Gwiazd

W głosowaniu, które zakończyło się dzisiejszej nocy, najwięcej głosów zebrał Garnett, który otrzymał ponad 2,3 miliona głosów. Kibice wybrali następujących zawodników:Wschód:

NBA: kontuzja stopy Pavlovica

Rozgrywający Cleveland Cavaliers Sasha Pavlovic doznał kontuzji skręcenia lewego śródstopia, podczas 3. kwarty wygranego meczu przeciwko Washington Wizards. Można się spodziewać przerwy w grze Pavlovica od 6 do 8 tygodni powiedział jeden z lekarzy drużyny Cavs.

NBA: Davidson z Charlotte do NBDL

Drużyna Charlotte Bobcats wysłała Jermareo Davidsona do niższej ligi NBDL do swojej filii Sioux Falls Skyforce. Davidson ma nadzieje, że zagra już w najbliższy piątek, gdy jego nowa drużyna Skyforce podejmie Utah Flash.

NBA: Deng kontuzjowany

Skrzydłowy Chicago Bulls Luol Deng doznał kontuzji ścięgna Achillesa, przez co będzie musiał odpocząć od gry przez kilka tygodni. Deng jest drugim strzelcem zespołu ze średnią 17,9 punktów i 6,6 zbiórek na mecz.

NBA: Shaq odpocznie przez 2 tygodnie

Główny GM Miami ogłosił, że ich center Shaquille O'Neal odniósł kontuzje lewego biodra. Shaq będzie musiał odpocząć od gry przez 2 tygodnie.

Nietypowy double-double w meczu Denver - Utah

W dzisiejszym meczu Utah Jazz - Denver Nuggets 109:120 (28:31; 31:30; 29:37; 21:22), Marcus Camby zakończył mecz z niecodziennymi statystykami. Gracz Denver zapisał na swoim koncie 8 pkt, 24 zbiórki (7 w ataku) oraz 11 bloków!

Jason Kidd koszykarzem roku

Rozgrywający New Jersey Nets, Jason Kidd został wybrany najlepszym koszykarzem roku 2007 w USA. Amerykański Związek Koszykówki zwrócił uwagę na postawę Kidda podczas meczu reprezentacji kraju.

Zawodnikowi Nuggets usunięto guza jądra

Skrzydłowemu Denver Nuggets Nene Hilario usunięto guza jądra. Biopsja wykazała w guzie nowotwór. Brazylijczyk opuścił drużynę w piątek i jego powrót w tym sezonie stoi pod dużym znakiem zapytania.

NBA: wyniki czwartkowych meczów

Tylko trzy spotkania rozegrano podczas ostatniej sesji w NBA. Ekipa San Antonio Spurs niespodziewanie przegrała na własnym parkiecie z Detroit Pistons 80:90.