19 pytań nie o sporcie do Tomasza Adamka

Już 11 grudnia w Prudential w Newark, Tomek Adamek, były mistrz świata WBC w wadze półciężkiej walczył będzie o tytuł mistrza świata z obroñcą tytułu IBF Steve'em "USS" Cunninghamem.
Walka Gołota -...

Walka Gołota - Wałujew: prawda i mity

Polskie media (Amerykanie są bardziej powściągliwi) obiegła wiadomość, że Andrzej Gołota zmierzy się w swojej piątej szansie na zdobycie tytułu mistrza świata z Bestią ze Wschodu czyli mierzącym 213 cm wzrostu Nikołajem Wałujewem.

Andrzej Gołota: przegram, to kończę karierę na zawsze!

Andrzej Gołota opowiada o swoich poprzednich walkach, rodzinie, karierze i jego przemyśleniach odnośnie mentalności polskich bokserów.

Steve Cunningham: walka z Włodarczykiem była ustawiona

Steve Cunningham 11 grudnia zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. W wywiadzie opowiada o poprzednich starciach, w tym ustawionych walkach w Polsce, swoich osiągnięciach i zbliżającym się pojedynku.

Bokserska uczta o mistrzowskie pasy

Najbliższe dni będą niezwykle interesujące dla fanów boksu.
Witalij Kliczko: marzenia...

Witalij Kliczko: marzenia są lepsze niż wiedza

Witalij Kliczko po dłuższej przerwie wraca na ring. Z tej okazji opowiada o najbliższej walce, rywalu i marzeniach.

Adamek i Cunningham na Paradzie Puławskiego

Oficjalnie została potwierdzona informacja o walce o tytuł mistrza świata International Boxing Federation wagi do 200 funtów, w której zmierzą się 11 grudnia w Newark Polak Tomek Adamek (35-1, 24 KO) i obrońca tytułu, Amerykanin Steve Cunningham.

Sam Colonna: Gołota jest w dobrym humorze

Sam Colonna opowiada o treningach, o Troyu Austinie i humorze Andrzeja Gołoty.

Bilety za $17 milionów sprzedane w pół godziny!

Oscar "Golden Boy" De La Hoya już nie jest tym samym mistrzem, który zdobywał dziesięciokrotnie pasy championa, ale jego walki są ciągle magnesem dla wszystkich sympatyków boksu.

Tomasz Adamek: 11 grudnia walczę o tytuł mistrza świata

Don King, promotor mistrza świata International Boxing Federation Steve'a Cunninghama oraz Pat English, reprezentujący interesy Main Events, promotora Polaka Tomasza Adamka doszli do porozumienia w sprawie szczegółów dotyczących walki.

Dana Jamison: Gołota będzie walczył z Austinem

Po tym,jak Shannon Briggs odrzucił propozycję walki z Gołotą w Chinach podjęto decyzję by naprzeciw polskiego pięściarza stanął Ray Austin.
Don King promuje Federera i...

Don King promuje Federera i Nadala!

- Boks i tenis? To było połączenie jakiego nikt się nie spodziewał, dlatego tak bardzo zainteresowaliśmy się propozycją Nike - mówi Alan Hopper, szef prasowy Don King Production.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | www.betplatform.com