ATP Marsylia: Gasquet...

ATP Marsylia: Gasquet lepszy od Monfilsa

Rozstawiony z nr 1 reprezentant gospodarzy Gael Monfils musiał uznać wyższość swojego roadaka rozstawionego z nr 6 Richarda Gasquet w ćwierćfinale turnieju ATP w Marsylii.
WTA Budapeszt: Babos w...

WTA Budapeszt: Babos w półfinale

Rozstawiona z nr 1 reprezentantka gospodarzy Timea Babos po trzysetowym boju wygrała z rozstawioną z nr 7 Francuzką Oceane Dodin w ćwierćfinale turnieju WTA w Budapeszcie.
WTA Dubaj: Switolina lepsza...

WTA Dubaj: Switolina lepsza od Kerber!

Rozstawiona z nr 1 Niemka Angelique Kerber musiała uznać wyższość rozstawionej z nr 7 Ukrainki Eliny Switoliny w półfinale turnieju WTA w Dubaju.
ATP Rio de Janeiro:...

ATP Rio de Janeiro: ciężka przeprawa turniejowej "czwórki"

Rozstawiony z nr 4 Hiszpan Pablo Carreno-Busta po trzysetowym pojedynku pokonał Victora Estrellę z Dominikany w drugiej rundzie turnieju ATP w Rio de Janeiro.
ATP Delray Beach: starcie...

ATP Delray Beach: starcie reprezentantów gospodarzy dla Querreya

Rozstawiony z nr 4 reprezentant gospodarzy Sam Querrey wygrał ze swoim rodakiem Jaredem Donaldsonem w drugiej rundzie turnieju ATP w Delray Beach.
ATP Marsylia: Monfils w...

ATP Marsylia: Monfils w ćwierćfinale

Rozstawiony z nr 1 reprezentant gospodarzy Gael Monfils pokonał ukraińskiego kwalifikanta Siergieja Stachowskiego w drugiej rundzie turnieju ATP w Marsylii.
WTA Budapeszt: awans Babos...

WTA Budapeszt: awans Babos do ćwierćfinału

Rozstawiona z nr 1 reprezentantka gospodarzy Timea Babos wygrała z rosyjską kwalifikantką Anną Blinkową w drugiej rundzie turnieju WTA w Budapeszcie.
WTA Dubaj: Kerber w...

WTA Dubaj: Kerber w półfinale

Rozstawiona z nr 1 Niemka Angelique Kerber pokonała Chorwatkę Anę Konjuh w ćwierćfinale turnieju WTA w Dubaju.
ATP Delray Beach: Raonic w...

ATP Delray Beach: Raonic w ćwierćfinale

Rozstawiony z nr 1 Kanadyjczyk Milos Raonic wygrał z Chorwatem Borną Coriciem w drugiej rundzie turnieju ATP w Delray Beach.
ATP Rio de Janeiro: Thiem...

ATP Rio de Janeiro: Thiem gra dalej

Rozstawiony z nr 2 Austriak Dominic Thiem pokonał Serba Dusana Lajovicia w drugiej rundzie turnieju ATP w Rio de Janeiro.
ATP Marsylia: Kyrgios w...

ATP Marsylia: Kyrgios w ćwierćfinale

Rozstawiony z nr 3 Australijczyk Nick Kyrgios pokonał Tunezyjczyka Maleka Jaziriego w drugiej rundzie turnieju ATP w Marsylii.
WTA Budapeszt: Babos w...

WTA Budapeszt: Babos w drugiej rundzie

Rozstawiona z nr 1 reprezentantka gospodarzy Timea Babos pokonała Turczynkę Ipek Soylu w pierwszej rundzie turnieju WTA w Budapeszcie.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | Zakłady sportowe