Final Six WGP 2015: mecz na...

Final Six WGP 2015: mecz na szczycie dla Amerykanek!

Amerykanki pokonały Rosjanki 3:1 w meczu na szczycie trzeciej kolejki turnieju finałowego World Grand Prix.
Final Six WGP 2015:...

Final Six WGP 2015: Rosjanki w trzech setach odprawiły Brazylijki

Rosjanki w trzech setach poradziły sobie z Brazylijkami w drugiej kolejce turnieju finałowego World Grand Prix.

Final Six WGP 2015: Amerykanki na czele tabeli po pierwszej kolejce

Amerykanki, Rosjanki i Brazylijki odniosły zwycięstwa w pierwszej kolejce turnieju finałowego World Grand Prix. USA zostało pierwszym liderem tabeli.
WGP 2015: Polki wygrywają...

WGP 2015: Polki wygrywają z Argentynkami

Reprezentacja Polski wygrała w trzech setach z Argentyną w niedzielnym meczu II dywizji World Grand Prix.
WGP 2015: Polki pokonują...

WGP 2015: Polki pokonują Kanadyjki

Reprezentacja Polski pokonała Kanadę 3:1 w sobotnim meczu II dywizji World Grand Prix.
WGP 2015: Holenderki za...

WGP 2015: Holenderki za mocne dla Polek

Reprezentacja Polski przegrała w trzech setach z Holenderkami w piątkowym meczu II dywizji World Grand Prix.
WGP 2015: Polki nie dały...

WGP 2015: Polki nie dały rady Portorykankom

Polska przegrała w Carolinie z Portoryko 1:3 w meczu drugiego dnia turnieju grupy K II dywizji World Grand Prix.
WGP 2015: zwycięstwo Polek...

WGP 2015: zwycięstwo Polek na początek

Reprezentacja Polski wygrała w trzech setach z Bułgarią w swoim pierwszym meczu World Grand Prix.
WGP: finał II dywizji w...

WGP: finał II dywizji w Polsce!

Podczas 34. Kongresu Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej, który zakończył się we włoskim Caligiari Dyrektoriat World Grand Prix postanowił o składzie grup, terminarzu i miejscach turniejów finałowych 2. i 3. Dywizji.
WGP: bolesna porażka Polek

W piątkowym pojedynku czwartego weekendu World Grand Prix Polki legły belgijkom w Koszalinie 0:3.
WGP: wyniki III dnia...

WGP: wyniki III dnia trzeciego weekendu

Za nami już trzeci weekend zmagań w tegorocznym WGP. Niestety, całkowicie nieudany dla biało-czerwonych.
WGP: Polki bez szans z...

WGP: Polki bez szans z Holandią

W ostatnim meczu fazy grupowej reprezentacja Polski nie sprostała Holenderkom i uległa rywalkom 0:3.