ORLEN Liga: Tauron...

ORLEN Liga: Tauron zmiażdżył pilanki!

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza rozgromił drużynę z Piły w poniedziałkowym meczu 3. kolejki ORLEN Ligi.
ORLEN Liga: KSZO bez szans...

ORLEN Liga: KSZO bez szans z Tauronem

Siatkarki Tauronu MKS-u Dąbrowy Górniczej rozbiły KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w środowym meczu 2. kolejki ORLEN Ligi.
ORLEN Liga: tie-break dla...

ORLEN Liga: tie-break dla dąbrowianek

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza wygrał po tie-breaku z BKS-em Aluprofem Bielsko-Biała w poniedziałkowym meczu 1. kolejki ORLEN Ligi.
ORLEN Liga: Polski Cukier w...

ORLEN Liga: Polski Cukier w półfinale!

Polski Cukier Muszynianka Muszyna wygrał w trzech setach z Tauronem Banimexem MKS-em Dąbrową Górniczą w decydującym meczu ćwierćfinałowym play-off ORLEN Ligi. Drużyna z Muszyny awansowała do półfinału play-off.
ORLEN Liga: Polski Cukier...

ORLEN Liga: Polski Cukier wyrównuje na 1:1 z Tauronem Banimexem w ćwierćfinale

Polski Cukier Muszynianka Muszyna wygrał po tie-breaku z Tauronem Banimexem MKS-em Dąbrową Górniczą w drugim meczu ćwierćfinałowym play-off ORLEN Ligi. Drużyna z Muszyny wyrównała stan rywalizacji na 1:1.

ORLEN Liga: Polski Cukier wygrywa po tie-breaku z Tauronem Banimexem

Polski Cukier Muszynianka Muszyna po tie-breaku pokonał drużynę z Dąbrowy Górniczej w sobotnim meczu 21. kolejki ORLEN Ligi.
ORLEN Liga: zwycięstwo...

ORLEN Liga: zwycięstwo dąbrowianek w zaległym meczu 13. kolejki

Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza wygrał w trzech setach z KSZO Ostrowiec w zaległym meczu 13. kolejki ORLEN Ligi.
ORLEN Liga: zwycięska...

ORLEN Liga: zwycięska seria Chemika przerwana!

Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza sensacyjnie wygrało po tie-breaku z Chemikiem Police w sobotnim meczu 15. kolejki ORLEN Ligi. To pierwsza porażka Chemika w tym sezonie!
ORLEN Liga: Tauron Banimex...

ORLEN Liga: Tauron Banimex zwycięża po tie-breaku w Legionowie

Siatkarki z Dąbrowy Górniczej wygrały po tie-breaku z drużyną z Legionowa w meczu 11. kolejki ORLEN Ligi.
ORLEN Liga: zdecydowana...

ORLEN Liga: zdecydowana wygrana Polskiego Cukru z Tauronem

Siatkarki z Muszyny bez problemów pokonały Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 w meczu 9. kolejki ORLEN Ligi.

ORLEN Liga: Tauron Banimex wygrywa z BKS-em Aluprofem po tie-breaku

Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza wygrał po tie-breaku z BKS-em Aluprofem Bielsko-Biała w jedynym niedzielnym meczu 8. kolejki ORLEN Ligi.
ORLEN Liga: PGE Atom Trefl...

ORLEN Liga: PGE Atom Trefl lepszy od Tauronu

PGE Atom Trefl Sopot pokonał Tauron Banimex MKS Dąbrowę Górniczą 3:1 w sobotnim meczu 6. kolejki ORLEN Ligi.