O nich będzie głośno - Dele Alli

Od lat mówi się o tym, że liga angielska nie promuje swoich młodych rodaków, a jedynie kupuje doświadczonych piłkarzy z innych lig. Jednak zaprzeczeniem tej teorii jest piłkarz Tottenhamu Dele Alli.

O nich będzie głośno - Riechedly Bazoer

Liga holenderska co roku wychowuje wielu młodych piłkarzy. A najlepsi z nich są zazwyczaj sprowadzani do Ajaxu Amsterdam. Przykładem takiego piłkarza jest Riechedly Bazoer.

O nich będzie głośno - Jonathan Glao Tah

Podobnie jak przed tygodniem bohaterem artykułu będzie piłkarz Bayeru Leverkusen. Tym razem mowa o środkowym obrońcy. Jest nim Jonathan Glao Tah.

O nich będzie głośno - Julian Brandt

Niemiecka piłka młodzieżowa zawsze liczyła się na arenie międzynarodowej. Produkuje też dużą ilość młodych zawodników, którzy już w bardzo młodym wieku są w stanie stanowić o sile swojej drużyny.

O nich będzie głośno - Gerson Santos da Silva

Piłkarze z Ameryki Południowej są uważnie obserwowani już od najmłodszych lat. Przykładem takiego zawodnika jest Gerson Santos da Silva, który do AS Romy trafił w wieku osiemnastu lat.

O nich będzie głośno - Kingsley Coman

Piłkarze w młodym wieku zazwyczaj dopiero wchodzą w skład pierwszej drużyny i próbują przekonać do siebie trenera. Są jednak i tacy, którzy swoją formą nie pozostawiają szkoleniowcowi złudzeń, że należy im się gra w pierwszej drużynie.

O nich będzie głośno - Malcom Filipe Silva de Oliveira

Podobnie jak przed tygodniem bohaterem artykułu będzie młody Brazylijczyk występujący na pozycji lewego skrzydłowego. Malcom Filipe Silva de Oliveira ma dopiero osiemnaście lat, a już zdołał zwrócić na siebie uwagę klubów z Europy.

O nich będzie głośno - Gabriel Barbosa Almeida

W dzisiejszym futbolu sieć scoutów jest tak bardzo rozbudowana, że już nastoletni chłopcy zostają werbowani do silnych klubów. Jednak zdarzają się wyjątki. W brazylijskim Santosie na pozycji lewego skrzydłowego występuje Gabriel Barbosa Almeida.

O nich będzie głośno - Youri Tilemans

RSC Anderlecht to klub, który wychował wielu piłkarzy, którzy stali się gwiazdami światowego formatu. Mowa tu o takich piłkarzach jak Vincent Kompany czy Romelu Lukaku. Moim zdaniem wśród zawodników belgijskiego klubu gra kolejna ,,perełka''.

O nich będzie głośno - Breel Embolo

Od dnia dzisiejszego w każdy poniedziałek będzie ukazywał się cykl ,,O nich będzie głośno''. Przedstawiać w nich będę młodych zawodników, którzy za kilka lat mogą stać się piłkarzami światowego formatu.

Rusza sezon 2015/16 w skokach narciarskich!

Już w piątek rozpoczyna się pucharowa karuzela w skokach narciarskich! Kogo bukmacherzy widzą w roli faworytów? Zapraszam do lektury.

W pogoni za Latającymi Emiratami, czyli o firmach promujących się przez futbol

Reklama dźwignią handlu jest, to prawda znana wszystkim przedsiębiorcom. Firmom z całego świata zależy, by ich marki były znane jak największej liczbie ludzi.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | www.betplatform.com