Krzysztof Golonka: Zawsze imponowali mi Brazylijczycy

Jak zaczęła się jego przygoda z piłką? Kto był pierwszym idolem, a kto został nim zupełnie przez przypadek?

„Moją drogę życia wyznaczyły motocykle…” - wywiad z Danielem Bukowskim

Przed startem w 24-godzinnym wyścigu motocyklowym na Le Mans, Daniel Bukowski zdradza w rozmowie z Dunlop, jak wyglądała jego droga od młodzieńczej fascynacji motocyklami do startów w kultowych wyścigach motocyklowych świata.

Łukasz Pieniążek przed Rajdem Korsyki

Łukasz Pieniążek w przyszłym tygodniu wystartuje w 61. Rajdzie Korsyki. Polak w tym sezonie rywalizuje Rajdowych Mistrzostwach Świata WRC-2. Krakowianin ma już za sobą występ w Rajdzie Szwecji, a teraz przed nim start na Korsyce.

„Zbilansowana dieta, sport i badania kontrolne - to gwarancja dobrego zdrowia”

Damian Janikowski - zawodnik MMA, były zapaśnik, uczestnik i brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Londynie oraz szczęśliwy mąż i ojciec - opowiada o codziennej trosce o zdrowie oraz zdradza sekret doskonałej kondycji i sukcesów sportowych.

Marcin Adamski: Zadaniem rodziców jest wspierać, ale nie przesadnie motywować

O niespodziewanym spotkaniu z Gianluigi Buffonem, swojej karierze, szkoleniu młodzieży i roli rodzica w rozwoju pasji swoich dzieci opowiada były reprezentant Polski, Marcin Adamski.

Drągowski: Ten sezon to dla mnie wielka lekcja cierpliwości

Przez ponad pół roku w Fiorentinie nie doczekał się debiutu. Dwukrotnie na drodze do pierwszego składu stanęły kontuzje. Jeden z najbardziej utalentowanych młodych bramkarzy w Europie - Bartłomiej Drągowski - nie zamierza się jednak poddawać.

Tomasz Kędziora: Na Mistrzostwach Europy gramy o pełną pulę

O tym, jakie to uczucie zakładać opaskę kapitańską klubu i reprezentacji narodowej. Oraz o szansach Polaków podczas zbliżającego się Euro U-21 - rozmowa z Tomaszem Kędziorą, piłkarzem Lecha Poznań i kapitanem reprezentacji Polski do lat 21.

Kamil Grosicki: Na mecz z Liverpoolem będę gotowy

Pierwszy wywiad Kamila Grosickiego po przejściu do angielskiego Hull City. Rozmawiał dziennikarz CANAL+ SPORT, Żelisław Żyżyński.

Zbigniew Boniek na Dzień Dziadka: Największą radość sprawia mi uczenie sportu moich wnuków

O najważniejszym hattricku swojego życia. O tym, jakim dziadkiem jest szef polskiej piłki i czy rozpieszcza swoje wnuki.

Bartłomiej Zalewski: Rodzic to pierwszy trener

Wywiad z Bartłomiejem Zalewskim, trenerem reprezentacji Polski U-15 i U-17.

Karolina Riemen-Żerebecka: Celem jest zwycięstwo!

Karolina Riemen-Żerebecka to czołowa polska narciarka, należąca do pierwszej dziesiątki najlepszych zawodniczek na świecie specjalizujących się w konkurencji ski cross.

Jakub Głuszak: Postaramy się je zagotować

Rozmowa z trenerem Chemika Police, Jakubem Głuszakiem przed meczem Ligi Mistrzyń z Telekomem Baku.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | www.betplatform.com